Vet Biznes Partner

Wspieramy rozwój praktyk weterynarii i umiejętności zespołu z zakresu zarządzania, obsługi i marketingu

Jakub Ratajczak

100%

profesjonalizmu

dla weterynarii

1

wspólny cel

Jakub Ratajczak

Założyciel i trener vet biznes partner

Cenię otwartość, partnerskie relacje oraz podejmowanie nowych wyzwań. Jednym z nich była chęć profesjonalnego dzielenia się wiedzą i rozwijanie umiejętności swoich oraz uczestników szkoleń. Ukończyłem wiodącą Akademię Trenerów Biznesu w Polsce i od tego czasu wspieram rozwój kompetencji w firmach.  Projekt Vet Biznes Partner powstał z myślą o branży weterynaryjnej, z którą byłem związany 4 lata. Po rozmowach z lekarzami weterynarii zauważyłem potrzebę i chęć rozwoju umiejętności z zakresu zarządzania. Z tego powodu powstał dedykowany projekt dla branży weterynaryjnej – Vet Biznes Partner. Prywatnie jestem pasjonatem tenisa ziemnego oraz żeglarstwa i górskich podróży.

Specjalizacje

zarządzanie zespołem

sprzedaż i obsługa klienta

planowanie i organizowanie

Nasze wartości

Doświadczenie

Stawiamy na skuteczne rozwiązania w zarządzaniu. Bazujemy na zdobytym doświadczeniu w wielu branżach m.in. FMCG, kosmetycznym, szkoleniowym
i przede wszystkim weterynaryjnym.

Partnerstwo

Zaufanie i partnerstwo jest dla nas kluczowe. Zapewniamy takie podejście, jakie sami chcielibyśmy otrzymać. Pragniemy, abyśmy byli postrzegani jako partnerzy w rozwoju praktyki weterynaryjnej.

Kompleksowość

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie rozwoju praktyki. Podejmujemy działania na wielu płaszczyznach od analizy obecnej sytuacji przez szkolenia i doradztwo, a także wdrożenie rozwiązań.

Jak działamy?

Badamy potrzeby

Dostarczamy rozwiązania

Nadzorujemy efekty

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

jakub@vetbiznespartner.pl

669 061 740

©2020 created by Vet Biznes Partner –  polityka prywatności