Oferta dla praktyki

Jest to odpowiedź na indywidualne potrzeby  praktyki weterynaryjnej. Każde z proponowanych rozwiązań jest dopasowane do oczekiwań i wymagań Twojej praktyki.

Dla kogo są rozwiązania dedykowane?

Każda praktyka weterynaryjna

Dostosowujemy rozwiązanie w zależności od potrzeb praktyki weterynaryjnej zarówno dla jednoosobowych jak kilkudziesięcioosobowych.

Zespół praktyki wet.

Zaprojektujemy i przeprowadzimy warsztaty dla zespołu praktyki według potrzeb, od komunikacji i współpracy po sprzedaż usług.

Wesprzemy rozwój Twojej praktyki

Pomożemy Tobie ocenić obecną sytuację praktyki i zaplanować działania

Indywidualny projekt rozwoju praktyki

Analiza

Analiza potrzeb rozwojowych praktyki i ustalenie celu projektu

Przygotowanie

Przygotowanie projektu dopasowanego do potrzeb

Realizacja

Realizujemy projekt w postaci spotkań i warsztatów

Wsparcie

Badanie efektywności oraz wsparcie wdrożenia umiejętności

Wsparcie w zależności od potrzeb

Doradztwo/ konsultacje

Analiza potrzeb rozwojowych

Warsztaty/szkolenie zamknięte

Kompleksowy program rozwojowy

Przykładowe cele projektu

Wzrost obrotu o 15%

Zwiększenie motywacji i zadowolenia pracowników

Polepszenie organizacji pracy praktyki

Zwiększenie liczby wizyt

Rozwój umiejętności menadżerskich

Najczęściej zadawane pytania

Jest to identyfikacja realnych zapotrzebowań rozwojowych praktyki weterynaryjnej. Odbywa się to poprzez rozmowę z osobami zarządzającymi praktyką weterynaryjną oraz zespołem. Analiza jest wykonywana za pomocą narzędzi HPI (Human Performance Improvement), które bada 6 obszarów efektywności praktyki weterynaryjnej oraz zespołu, a także testem Gallupa. W zależności od wielkości zespołu trwa od kilku do ośmiu godzin. Nie zakłóca to pracy praktyki, ponieważ odbywa się to w dogodnych godzinach i jednocześnie rozmawiamy tylko z jedną osobą. Przy większych zespołach korzystamy z anonimowych ankiet. Po zebraniu informacji przekazujemy raport i omawiamy jego wyniki z osobami decyzyjnymi.

Szkolenie i warsztaty to dwie różne metody przekazywania wiedzy. Szkolenie jest głównie nastawione na wykład przez prowadzącego, gdzie 80% czasu przekazuję on treści i wiedzę. W takim szkoleniu może brać udział nawet 100 i więcej osób. My natomiast projektujemy warsztaty, które nastawione są na zaangażowanie uczestników przy pomocy metodologii SET. 80% czasu to uczestnicy pracują na przypadkach i tworzą rozwiązania dla swoich praktyk a także dzielą się swoim doświadczeniem. Połączenie tych elementów zwiększa efektywność warsztatów, a także pozwala na przećwiczenie nowych umiejętności już na warsztatach i w bezpiecznych warunkach. Przekazywana teoria to jedynie 10% czasu warsztatów. Na tej stronie znajdziesz pojęcie szkolenie, jednak zawsze prowadzimy je w formie warsztatów.  Maksymalna ilość uczestników warsztatów to 15 osób. 

Do pierwszego spotkania lub kontaktu nie potrzebujesz niczego przygotowywać. Wszystko co jest niezbędne przygotujemy i przyniesiemy na spotkanie.

Jeżeli nie wiesz czy skorzystać z naszych usług to najlepszym sposobem jest skontaktowanie się z nami. Podczas pierwszego kontaktu telefonicznego będziemy mogli określić powody lub przyczyny podjęcia decyzji o planowanym rozwoju praktyki lub zespołu.

Tak, prowadzimy usługi dla praktyk w całej Polsce. Na co dzień działamy w Poznaniu. W przypadku szkoleń otwartych prowadzimy warsztaty w większych miastach wojewódzkich. W przypadku szkoleń dedykowanych prowadzimy warsztaty w praktyce lub na sali szkoleniowej. Doradztwo i konsultacje prowadzimy online. 

Co o nas mówią?

Z przyjemnością chciałbym zarekomendować Jakuba Ratajczaka jako trenera i konsultanta biznesowego. Jakub dokładnie zbadał potrzeby przychodni weterynaryjnej, a następnie dostosował swoje działania i rekomendacje. W ramach naszej współpracy, Jakub przeprowadził warsztaty pt. „delegowanie zadań i rozwój pracowników przychodni weterynaryjnej" dla naszego zespołu .
lek. wet. Daniel Kiljański
Właściciel Przychodni Weterynaryjnej Agrivet
5/5
Jakub ma profesjonalne podejście do wsparcia w zarządzaniu praktyką weterynaryjną. Jego wartościowe doradztwo i szkolenie pomogło mi w rozwiązaniu problemów związanych z codziennym zarządzaniem. Zdecydowanie polecam!


lek. wet. Dariusz Filipiński
Właściciel Przychodni Weterynaryjnej Filipiński
5/5

Kontakt

669 061 740

info@vetbiznespartner.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

info@vetbiznespartner.pl

669 061 740

©2020 created by Vet Biznes Partner –  polityka prywatności